POKONAJCIE KRYZYS W ZWIĄZKU!

Wzmocnijcie Waszą miłość i pozostańcie sobie bliscy na całe życie

PAMIĘTASZ?

❤ Pragnęliście ze sobą przebywać, bo nie mogliście się sobą nacieszyć. Byliście dla siebie wzajemnie priorytetem, niezależnie od tego co się działo wokół.

❤ Mówiliście sobie wszystko.

❤ Żartowaliście razem z innych i z siebie nawzajem.

❤ Zasypialiście i budziliście się z głębokim poczuciem bezpieczeństwa i satysfakcji, wiedząc, że obok jest ktoś, kto zawsze będzie wsparciem.

A problemy?

Wydawało się, że nie ma nic,
z czym sobie razem nie dacie rady.

Większość osób uważa, może i Ty, że prawdziwa miłość powinna być jak te pierwsze dwa lata związku. Ta euforia, szczerość i otworzenie się bez strachu i to cudowne poczucie bliskości.

Może myślisz sobie – pewnie, łatwo mieć silną więź jak człowiek nie ma problemów na głowie.

Problemów takich jak wychowanie dzieci, utrata pracy, opieka nad kimś starszym, problemy z intymnością, zdrada, zazdrość, problemy finansowe, itp.

 

"To one rzucają cień na Nasz związek!"

Może nie zgadzacie się w wielu kwestiach i nie możecie się porozumieć. Tłumaczenie, kłótnie i ciche dni nie działają.

Nie macie wsparcia w partnerze, wsparcia, którego tak potrzebujecie.

Nie rozumiecie siebie nawzajem, oskarżacie wzajemnie o samolubność lub nieodpowiedzialność.

Może jedno z Was jest chorobliwie zazdrosne o partnera i nie potrafi odpuścić.

Może ciąży Wam przeszłość – czy to wspólna, jak zdrada, czy trauma po stracie, a może każde z osobna dźwiga jakiś bagaż doświadczeń, który nie pozwala na cieszenie się w pełni Waszym związkiem.

A może to coś jeszcze innego…​

CZYTAJ DALEJ, BO MOŻESZ DOZNAĆ SZOKU!

Badania JASNO pokazują, że

SZCZĘŚLIWE PARY MAJĄ TYLE SAMO PROBLEMÓW,
CO TE NIESZCZĘŚLIWE!

Badania dowodzą także, że

NIESTETY AŻ 80% PAR PRZEŻYWAJĄCYCH KRYZYS,
BEZ INTERWENCJI Z ZEWNĄTRZ, ROZSTAJE SIĘ W CIĄGU 4 LAT
...

Co zatem MUSICIE zrobić?

ODBUDOWAĆ SILNĄ WIĘŹ

Dzięki temu:

Obniżycie częstotliwość oraz poziom ostrości konfliktów, ponieważ nauczycie się ze sobą rozmawiać spokojniej i rozwiązywać wspólnie problemy.

Zamiast pielęgnować urazę, że czegoś w Waszym związku brakuje, skupicie się na dawaniu sobie więcej i większym docenianiu tego co otrzymujecie.

Zaczniecie patrzeć na problemy jak na okazję do wspólnego rozwoju w związku, a nie przeszkody w byciu blisko ze sobą, dzięki czemu zaczniecie rozwiązywać je bardziej konstruktywnie.

Dzięki temu wzmocnicie i nauczycie się pielęgnować emocjonalną więź pomiędzy Wami, rozwiniecie swoją miłość oraz głębokie poczucie sensu w związku - czyli doświadczycie dojrzałej i świadomej miłości.

Odzyskacie poczucie bezpieczeństwa i zaufania, dzięki czemu zrelaksujecie się w swoim towarzystwie i zaczniecie okazywać sobie wzajemną troskę i miłość.

Poprawicie swoje życie intymne.

Będziecie się dzielić tym co Wam gra w duszy i sercu a nie tylko informacjami na temat bieżących spraw - czyli ofiarujecie sobie uwagę i czas na rozwój Waszej relacji.

Rozwiniecie wzajemną empatię i współczucie, czyli zrozumiecie, czego partner potrzebuje, by czuć się kochanym i czuć się bezpiecznie w związku. Będziecie mogli to ofiarować, bez podejścia “coś za coś”.

POMOŻE WAM W TYM KURS

POKONAJCIE KRYZYS W ZWIĄZKU

Lekcje wideo

W których szczegółowo omówione są wszystkie zagadnienia kursu.​

Zadania

Ćwiczenia i zadania w formie PDF.

Medytacje

W formie plików audio.
Bardzo przydatne narzędzie do kontroli emocji.

12 KROKÓW
DO SZCZĘŚLIWEGO ZWIĄZKU

(PROGRAM KURSU)

Krok 1: Podjęcie świadomej decyzji oraz wzmocnienie motywacji do pracy nad związkiem.

Krok 2: Stworzenie wizji związku oraz odkrycie swoich wartości

Krok 3: Rozwijanie umiejętności i zasobów świadomego partnerstwa

Krok 4: Pogłębienie relacji ze sobą samym – nauka regulacji  uczuć oraz współczucia wobec siebie

Krok 5: Przyjrzenie się swojej przeszłości oraz w jaki sposób wpłynęła na to jakimi partnerami obecnie jesteśmy (rozpoznanie ran emocjonalnych z dzieciństwa)

Krok 6: Rozbrojenie mechanizmów obronnych oraz destrukcyjnych zachowań w związku.

Krok 7: Powtórne romansowanie oraz redukowanie strategii ucieczkowych

Krok 8: Dostęp do swojego „wyższego Ja”. Otwarcie serca na partnera. Uzdrawianie ran z dzieciństwa.

Krok 9: Radzenie sobie z frustracją oraz zaspokajanie wzajemnych potrzeb.

Krok 10: Radzenie sobie ze złością i innymi silnymi uczuciami w związku.

Krok 11: Naprawianie zranień relacyjnych – romans, kłamstwa i inne.

Krok 12: Rozwijanie bliskości intymnej oraz utrzymywanie miłości przy życiu. 

Kurs trwa aż 3 miesiące. Składa się z cotygodniowych lekcji i zadań. Na pracę z kursem należy przeznaczyć ok. 3h tygodniowo, w tym praca własna oraz z partnerem.

OPINIE O KURSIE

Poza tym, że omawiamy ważne dla nas kwestie jest przy tym dużo zabawy. Zbliżyliśmy się do siebie. Każde z nas bardziej teraz rozumie punkt widzenia drugiej strony i słucha co jest dla niej ważne. Najbardziej pomocne są materiały w formie pdf. Przedstawiają zagadnienia w sposób usystematyzowany i są przeplatane licznymi ćwiczeniami, co bardzo urozmaica cały proces. Mocną stroną są również medytacje, które pozwalają się uspokoić i wyciszyć. Dzięki temu łatwiej jest się otworzyć na drugiego człowieka. Wszystko jest tak skonstruowane, że bardzo szybko można wyłapać obszary, na które należy zwrócić szczególna uwagę i nad którymi najbardziej trzeba popracować. Polecam kurs nie tylko parom w kryzysie, ale każdemu kto chce dbać o bliskość w związku i zwiększać jakość relacji. Pomaga on "otworzyć oczy" na kwestie, których w codziennym życiu mogliśmy nie dostrzegać, zatrzymać się i nabrać perspektywy. Zobaczyć naszego Partnera na nowo i zrozumieć jego punkt widzenia. Kurs pomaga także pracować nad relacją z.. samym sobą
Paweł P.
Zanim zaproponowałam mężowi wzięcie udziału w kursie, miałam sporo obaw. Nie byłam pewna czy się zgodzi, a jeśli nawet to czy będzie potrafił się zaangażować. Mąż zaufał mi i zgodził się na udział w kursie. Myślę, że nie ma drogi na skróty w odbudowywaniu nadszarpniętej relacji... Nie da się naprawić zerwanych więzi w tydzień czy dwa ani zamiatając pod dywan tego co w relacji niewygodne. To jest trudna droga. Mając jednak tak dobrą mapę, łatwiej tę drogę przebyć. Ten kurs jest dla nas takim właśnie drogowskazem. Zawiera sporą dawkę dobrze opracowanej merytorycznej wiedzy i sporo dających do myślenia ćwiczeń. Dopełnieniem kursu są medytacje. Niezwykle istotny dla mnie jest fakt, że kurs opiera się w pierwszej kolejności o pracę indywidualną a następnie pracując już w parze dzielimy się z partnerem swoimi przemyśleniami, wnioskami. Taka forma pracy bardzo zbliżą mnie do moich własnych potrzeb, wartości. Pokazuje, co ja mogę, chcę zmienić. Ale zbliża też nas do siebie. Te rozmowy o kolejnych przepracowanych indywidualnie modułach są niezwykle intymne, otwierają nas na siebie. Czuję, że pozwalamy sobie nawzajem poznać się głębiej, na takim poziomie, na jaki wcześniej w naszym związku nie było przestrzeni. Zaczynamy rozumieć, jakie do tej pory mechanizmy nami kierowały i dlaczego zamiast wspierać się, raniliśmy się nawzajem. Ta droga nie jest drogą łatwą. Nie jest łatwo stanąć w prawdzie przed samym sobą i otworzyć się przed drugą osobą. Jednak to, co zyskaliśmy w trakcie tego procesu, jest bezcenne!
Marianna F.

UWAGA! KURS NIE JEST DLA WSZYSTKICH!

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Osoby uzależnione – seks, alkohol, narkotyki, hazard itp. Chyba, że równocześnie są w indywidualnej terapii i ich terapeuta nie widzi przeszkód
  • Poważne zaburzenia psychiczne jednego z partnerów. Chyba, że równocześnie są w indywidualnej terapii i ich terapeuta nie widzi przeszkód
  • Przemoc i agresja. Chyba, że równocześnie są w indywidualnej terapii i ich terapeuta nie widzi przeszkód

DLA KOGO JEST KURS:

  • Dla osób pogrążonych w gniewie, rozpaczy, rezygnacji, przerażeniu i smutku z powodu swojego związku
  • Dla osób, które nie czują więzi z partnerem oraz spełnienia w związku – „nijaki związek”
  • Dla wszystkich, którzy pragną wznieść swój miłosny związek na nowy poziom, dający głębokie poczucie sensu i spełnienia

Nie musisz czekać, aż będziecie zupełnie nieszczęśliwi.

Nie musisz czekać, aż intymność zupełnie zaniknie.

Nie musisz czekać, aż pojawią się rozgoryczenie i uraza.

Nie musisz czekać, aż zaczniecie myśleć o rozstaniu się.

A już na pewno nie musisz czekać na ten „dobry moment” kiedy będzie więcej czasu, gwiazdy będą sprzyjać, a wasze codzienne sprawy i obowiązki jakoś znikną.
(Szczególnie, że ten moment nie istnieje!)

Jeśli naprawdę zależy Ci na stworzeniu bliskiego, silnego, jak i gorącego związku, to jedyne pozwolenie jakiego potrzebujesz to pozwolenie sobie na działanie w stronę takiego związku.

Pozwolenie sobie na bardziej satysfakcjonujące i szczęśliwe wspólne życie. Teraz.

A ja oferuję Ci do tego sprawdzone, skuteczne narzędzia.

SPECJALNA, LIMITOWANA OFERTA:

Spokojna gwarancja

Jeśli kupisz kurs i stwierdzisz, że nie ma on dla Ciebie żadnej wartości, zwrócę Ci pieniądze. Masz na to 14 dni.
Bez zbędnych pytań!

TYLKO DZISIAJ, DO 23:59

zamiast 599 złotych

INWESTUJESZ JEDYNIE

287 ZŁOTYCH

OFERTA WAŻNA JESZCZE PRZEZ:

  • 00Godziny
  • 00Minuty
  • 00Sekundy