Dziękuję!

Twój email został poprawnie potwierdzony. Za chwilę otrzymasz mailem zamawiane materiały. W międzyczasie…

…jeśli zależy Ci na tym, by poradzić sobie z przytłaczającymi emocjami, przeczytaj:

 
 
 

Jak ukoić emocjonalny ból i poradzić sobie z przytłaczającymi uczuciami

by zacząć odzyskiwać siebie

UWAGA: Ta oferta wygaśnie automatycznie za:

[ec id=”2″]

Życie nie szczędzi nam bólu. 

Kiedy odchodzi ktoś, kogo kochamy…

Kiedy angażujemy się w toksyczne relacje…

Kiedy  w życiu towarzyszy nam dużo zła…

Czasami to źródło problematycznych emocji nie jest takie oczywiste.

Możesz pochodzić ze względnie “normalnego” domu i nie pamiętać żadnej traumy, a i tak nie być w stanie wyjść ze swojej głowy i żyć, tak jak tego pragniesz.

Jakakolwiek nie stoi za Tobą historia, najważniejsze, że nie tracisz nadziei, że może być lepiej.

Czas wydostać się z tego bolesnego miejsca, w którym jesteś…

i odzyskać swoje życie…

W czym pomoże Ci ten e-book?

Zrozumiesz co się z Tobą dzieje - co powoduje, że nie masz siły ruszyć z miejsca, że nie potrafisz się pogodzić ze swoja sytuacją, że czegokolwiek nie próbujesz kończy się zawsze tak samo…

Dowiesz się co zrobić, żeby się pozbierać i ruszyć w nową stronę - wcale nie chodzi o analizowanie i tkwienie w przeszłości, ale o to co możesz zrobić teraz, żeby rozpocząć trwałą zmianę, niezależnie od tego co było do tej pory

Po to by zacząć żyć w teraźniejszości – realizować cele i siebie tu i teraz, bez grzęźnięcia w przeszłości, głowie czy emocjach. By budować zdrowe relacje - tę ze sobą samym i te z innymi.

UWAGA: Ta oferta wygaśnie automatycznie za:

[ec id=”2″]

Jak balsam na emocje

Witam Pani Ewelino.Bardzo dziękuję za e-book. Jest mnóstwo tego typu publikacji, ale ta jest wyjątkowa- mądra , szczera i jednocześnie taka kojąca- dla mnie jak balsam na emocje. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.
Jola

Cześć, jestem Ewelina.

Jestem psychologiem i praktykiem metody Internal Family Systems.

 

Pomagam osobom, którym złe doświadczenia z przeszłości utrudniają funkcjonowanie tu i teraz.

Skupiam się na praktycznych metodach radzenia sobie z problemami, żeby ruszyć dalej, zamiast na nieskończonej analizie przeszłości.

Poprzez pracę na poziomie ciała i umysłu pomogę Ci uwolnić się od trudnej przeszłości, przytłaczających uczuć jak również dysfunkcyjnych zachowań. Dzięki temu odzyskasz siebie, odnajdziesz szczęście i sens życia oraz zbudujesz wartościowe relacje.

Zacznij z tym e-bookiem, zapraszam.

Dobrze opracowany przewodnik po mapie bólu i związanych z nim emocjami.

O metodzie IFS dowiedziałam się dopiero na początku tego roku. E-book Eweliny Brzostowskiej to świetne wprowadzenie do IFS, oraz dobrze opracowany przewodnik po mapie bólu i związanych z nim emocjami. Ponad 10 lat temu zaczęłam prace nad swoim bólem ( grupa wsparcia DDA, terapia grupowa i kilka lat terapii indywidualnej ). Pomimo tylu lat pracy nad sobą, teraz dopiero mam poczucie sprawczości by zmienić swój sposób myślenia , znaleźć balans i oparcie wewnątrz siebie. Od ponad 4 miesięcy mam przyjemność pracować z Eweliną indywidualnie . Przeczytanie e-Booka, jak i również metodę IFS polecam każdemu, niezależnie od tego na jakim etapie podróży w głąb siebie jest.
Urszula Gardaś

IFS – Internal Family Systems

(Lub SWR – System Wewnętrznej Rodziny)

Jest to rodzaj terapii opartej na założeniu, że nasza osobowość składa się z wielu, różnych pod-osobowości, np: Wewnętrzne Dziecko, Leń, Optymista, Pracoholik, Perfekcjonista, itp. (Miewasz czasami uczucie, że część Ciebie chce iść na przykład do kina, ale inna część woli leżeć na kanapie?)

Niektóre z tych pod-osobowości to  zranione części, które dźwigają trudne i bolesne emocje, takie jak gniew i wstyd , oraz pod-osobowości, które próbują kontrolować i chronić osobę przed bólem tych zranionych.

Pod-osobowości często pozostają w konflikcie ze sobą i nie mają kontaktu z głęboką rdzenną Jaźnią, czyli pewną siebie, współczującą, całą osobą, która jest w środku każdego z nas.

IFS koncentruje się na leczeniu ran z przeszłości oraz przywracaniu równowagi psychicznej i harmonii poprzez współpracę pomiędzy pod-osobowościami pod kierownictwem Jaźni. Polega to na wewnętrznym dialogu z pod-osobowościami, które są przyczyną przytłaczających myśli, uczuć i destrukcyjnych zachowań.

Dzięki temu, że nawiązujesz z nimi relacje, możesz uwolnić je od traum z przeszłości, emocjonalnego bólu i poczucia niezasługiwania. Rozwiązujesz dzięki temu konflikty wewnętrzne, które są przyczyną Twoich obecnych odczuć i zachowań.

Dlatego IFS jest metodą, która w porównaniu do innych terapii oferuje bardzo konkretne i praktyczne metody radzenia sobie z wewnętrznymi problemami. Co za tym idzie, uzyskanie poprawy jest stosunkowo szybkie.

Uświadomienie sobie co się dzieje i dlaczego to pierwszy krok.

A każda podróż, nawet ta najdłuższa zaczyna się od pierwszego kroku

Pomogę Ci, zapraszam.

Ewelina

UWAGA: Ta oferta wygaśnie automatycznie za:

[ec id=”2″]

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...