O mnie

Cześć, jestem Ewelina.

Pomagam żyć w zgodzie. W zgodzie ze sobą, swoimi emocjami jak i z innymi ludźmi.

Psychologia jest moją największą pasją. Mam niegasnący głód wiedzy. Uwielbiam czytać książki, a także brać udział w szkoleniach i warsztatach psychologicznych oraz rozwoju osobistego. Wierzę, że wiedza ta, często wypracowana latami przez zdeterminowanych naukowców, właściwie wykorzystana może min. poprawić jakość naszego życia, pomóc zmieniać się na lepsze, osiągać osobiste cele i budować głębsze relacje z innymi.

 

Sprawia mi ogromną satysfakcję kiedy mogę innym towarzyszyć w drodze do lepszego i szczęśliwego życia. Wierzę że z odpowiednim wparciem można osiągnąć w życiu więcej, niż samemu.

Zanim przejdziemy do mnie, to powiem Ci, co wiem o Tobie:

Masz złe wspomnienia i trudne przeżycia za sobą. Nieprzepracowane problemy, które dają o sobie znać tu i teraz...

MOGĄ BYĆ W TWOJEJ GŁOWIE

Przytłaczające myśli i uczucia, stany depresyjne, zaburzenia nastroju, smutek.

MOGĄ BYĆ W TWOIM ŻYCIU

Pogubienie się w życiu, w wartościach. Nie wiesz, czego chcesz. Zbyt wysokie ambicje, albo właśnie żadne. Perfekcjonizm nie do wytrzymania. Zachowania, których nie chcesz. Używki. Niska samoocena i ogólne niezadowolenie z życia. Nie wierzysz w swoje możliwości, marnujesz czas. Nie robisz tego co by Cię cieszyło, nie wykorzystujesz wolnego czasu.

MOGĄ BYĆ W TWOIM ZWIĄZKU

Chorobliwa zazdrość, brak zaufania, niezadowolenie. Może myślisz, że nie nadajesz się do relacji. Albo w każdym nowym związku powtarzają się te same schematy, których tak naprawdę nie chcesz.

Ale chcesz nad tym pracować, nie poddajesz się, bo wiesz, że może być lepiej i szukasz osoby, która Ci w tym pomoże. Dobrze trafiłeś, ponieważ dokładnie w tym pomagam na co dzień moim klientom.

Kim jestem i czym się zajmuję

Jestem psychologiem, praktykiem IFS, psychoterapeutą w trakcie szkolenia, mediatorem „Porozumienia bez Przemocy” (NVC) i fizjoterapeutą.

Prowadzę sesje psychologiczne online

Możesz skorzystać z sesji indywidualnej, sesji przeznaczonej dla par, które przechodzą kryzys w związku, lub skorzystać z porady email.

Oferuję e-booki i kursy, z którymi możesz sam pracować.

Produkty online to atrakcyjna cenowo opcja by zacząć samemu pracować nad tym, co nie daje Ci żyć w zgodzie i realizować siebie.

Dzielę się wiedzą i poradami na moim kanale YouTube

Znajdziesz tam wiele filmów o tym jak poradzic sobie ze swoimi uczuciami oraz jak budować dobry związek, zapraszam.

Odtwórz wideo

Oprócz tej strony znajdziesz mnie również na:

Historia

Zaraz po szkole średniej chciałam studiować psychologię, ale rodzina i inni wybili mi to z głowy. Posłuchałam się tych, co wiedzą więcej i lepiej niż ja i poszłam na przyszłościowy kierunek, za jaki wówczas była uważana fizjoterapia. Dużo się nauczyłam na studiach, ale nie dały mi one spełnienia. Po studiach rzuciłam się w wir warsztatów i szkoleń z rozwoju osobistego, na których poznałam wielu wspaniałych ludzi, a przede wszystkim siebie. Tuż przed 30-tką z dwójką małych dzieci i z trzecim w ciąży postanowiłam zrealizować moje marzenie – rozpoczęłam studia magisterskie z psychologii. Była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Przekonałam się, że warto iść za głosem serca i słuchać siebie, a nie innych.

Od tamtego czasu dokonało się wiele zmian w moim życiu. Przede wszystkim poznałam lepiej samą siebie – moje wartości, talenty i osobowość. Nauczyłam się wychodzić ze strefy komfortu. Stale się rozwijam, zmieniam moje życie na lepsze oraz buduję bardziej wartościowe relacje z innymi.

Z wielkim entuzjazmem wspieram innych w budowaniu wartościowego życia, które ma głębszy sens. Pomagam uporać się z przeszłością, aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje chwila obecna. Chciałabym, aby ludzie mogli żyć w pełni w zgodzie ze sobą, a tym samym ofiarować światu najlepszą i niepowtarzalną wersję siebie.

Moje podejście w pracy z ludźmi jest wielopłaszczyznowe. Pod tym pojęciem rozumiem dbanie zarówno o ciało (zdrowie, ruch, właściwe odżywianie) jak i stan psychiczny (nastrój, myśli, relacje z innymi, duchowość). Wierzę, że dbając o wszystkie te aspekty nasze życie staje się pełniejsze. Sama staram się żyć świadomie i dążę do harmonii na tych płaszczyznach.

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i mamą trójki dzieci. Uwielbiam podróże i nurkowanie oraz tajską kuchnię. W wolnej chwili gram w tenisa i ćwiczę pilates.

Marzę o

Marzę o tym, aby świat stał się lepszym miejscem. Marzę o świecie, w którym ludzie są dla siebie wzajemnie życzliwi, szczerzy i wspierający. Marzę o świecie, w którym człowiek świadomie nie krzywdzi drugiego. Marzę o świecie, w którym panuje harmonia, w którym ludzie troszczą się o słabsze od siebie istoty. Marzę o świecie, w którym ludzie odczuwają spokój wewnętrzny, odczuwają głęboki sens życia i kierują się swoimi najgłębszymi wartościami. Marzę o świecie, w którym ludzie potrafią się ze sobą porozumieć. Marzę o świecie, w którym ludzie mniej cierpią. Poprzez własne życie i pracę z ludźmi dokładam cegiełkę, aby budować świat, o którym marzę…

Edukacja

Jeśli chcesz dokonać realnych zmian na lepsze w swoim życiu to zapraszam do współpracy ze mną. Razem możemy więcej!

O pracy ze mną

"
Rozpoczynając terapię z Panią Eweliną Brzostowską miałam wiele obaw, spotkania odbywały się online, co wydawało mi się utrudnieniem w otwarciu się. Jednak bardzo szybko ta forma przestała mi przeszkadzać i nawiązała się bardzo ciepła, ufna relacja. Pani Ewelina jest kompetentną osobą, która dzięki swojej cierpliwości, ale i również zaangażowaniu wytwarza atmosferę wspierającą podczas sesji. Miałam również obawy przed okazaniem swojej wrażliwości i emocji, obawy przed byciem osądzaną. Jako że należę do osób, które boją się okazywać zaangażowanie emocjonalne w kontaktach z obcymi ludźmi, musiało minąć trochę czasu abym zaufała całemu procesowi IFS. Jednak z czasem, moje życie zaczęło się układać w wymarzonym przeze mnie kierunku, zaczęłam również o wiele lepiej rozpoznawać moment, w którym emocje biorą górę i nauczyłam się je akceptować, czuć i odpuszczać. Jest to dla mnie naprawdę transformacyjna metoda, która sprawia, że różne zdarzenia w życiu nie mają już na mnie tak negatywnego wpływu. Podczas sesji IFS poznałam wiele swoich części, wspomnień czy przekonań, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Dzięki temu o wiele lepiej rozumiem swoje reakcje na trudne emocje lub zdarzenia i potrafię w sposób wspierający samą siebie, pokierować nimi, tak aby nie sprawiały więcej kłopotów czy bólu. Polecam IFS osobom, które chcą poznać źródła własnych problemów lub nie mogą się odnaleźć w swoim wewnętrznym świecie lub relacjach z innymi. To piękny proces, prowadzący do tego abyśmy sami ze sobą się zaprzyjaźnili i wspierali siebie w swoich dążeniach, kibicując swoim działaniom i spełnianiu marzeń..
Renata Giergielewicz
"
O metodzie IFS dowiedziałam się dopiero na początku tego roku. E-book Eweliny Brzostowskiej to świetne wprowadzenie do IFS, oraz dobrze opracowany przewodnik po mapie bólu i związanych z nim emocjami . Ponad 10 lat temu zaczęłam prace nad swoim bólem ( grupa wsparcia DDA, terapia grupowa i kilka lat terapii indywidualnej ). Pomimo tylu lat pracy nad sobą, teraz dopiero mam poczucie sprawczości by zmienić swój sposób myślenia , znaleźć balans i oparcie wewnątrz siebie. Od ponad 4 miesięcy mam przyjemność pracować z Eweliną indywidualnie . Przeczytanie e-Booka, jak i również metodę IFS polecam każdemu, niezależnie od tego na jakim etapie podróży w głąb siebie jest.​
Urszula Gardaś