Sesja Indywidualna

UTKNĄŁEŚ / UTKNĘŁAŚ W ŻYCIU I NIE WIESZ JAK RUSZYĆ DALEJ?

Jesteś w dobrym miejscu

Masz złe wspomnienia i trudne przeżycia za sobą. Nieprzepracowane problemy, które dają o sobie znać tu i teraz.

MOGĄ BYĆ W TWOJEJ GŁOWIE

Przytłaczające myśli i uczucia, stany depresyjne, zaburzenia nastroju, smutek.

MOGĄ BYĆ W TWOIM ŻYCIU

Pogubienie się w życiu, w wartościach. Nie wiesz, czego chcesz. Zbyt wysokie ambicje, albo właśnie żadne. Perfekcjonizm nie do wytrzymania. Zachowania, których nie chcesz. Używki. Niska samoocena i ogólne niezadowolenie z życia. Nie wierzysz w swoje możliwości, marnujesz czas. Nie robisz tego co by Cię cieszyło, nie wykorzystujesz wolnego czasu.

MOGĄ BYĆ W TWOIM ZWIĄZKU

Chorobliwa zazdrość, brak zaufania, niezadowolenie. Może myślisz, że nie nadajesz się do relacji. Albo w każdym nowym związku powtarzają się te same schematy, których tak naprawdę nie chcesz.

Nie radzisz sobie sam z tym wszystkim oraz cierpisz na tym Ty i wszystko dookoła Ciebie

Może próbowałeś terapii, która otworzyła oczy na pewne rzeczy, ale nie poprowadziła właściwie w żadnym kierunku, nie dała odpowiedzi – co z tym zrobić?

A Tobie brakuje konkretnych metod radzenia sobie z tymi problematycznymi cechami, które ciągle wybijają się na pierwszy plan, podkopując to, co z trudem próbujesz budować teraz.

Metod, z którymi przepracujesz przeszłość, żeby w końcu ruszyć naprzód.

Metod, z którymi zaczniesz szanować, kochać i akceptować siebie.

Metod, z którymi wyjdziesz z błędnego koła destrukcyjnych myśli, uczuć i zachowań.

I w końcu poczujesz się lepiej.

Przestań patrzeć na swoją zmęczoną i smutną twarz w lustrze

Odzyskaj tego pewnego siebie, szczęśliwego człowieka, który jest w głębi Ciebie.

Cześć, jestem Ewelina.

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia.

Pomagam osobom, którym złe doświadczenia z przeszłości utrudniają funkcjonowanie tu i teraz.

Skupiam się na praktycznych metodach radzenia sobie z problemami, żeby ruszyć dalej, zamiast na nieskończonej analizie przeszłości.

Poprzez pracę na poziomie ciała i umysłu pomogę Ci uwolnić się od trudnej przeszłości, przytłaczających uczuć jak również dysfunkcyjnych zachowań. Dzięki temu odzyskasz siebie, odnajdziesz szczęście i sens życia oraz zbudujesz wartościowe relacje.

FAKT: Nie musi tak być

To nie Ty, tylko efekty przeżyć z przeszłości i wyrobione schematy, nad którymi da się pracować.

IFS – Internal Family Systems

(Lub SWR – System Wewnętrznej Rodziny)

Jest to rodzaj terapii opartej na założeniu, że nasza osobowość składa się z wielu, różnych pod-osobowości, np: Wewnętrzne Dziecko, Leń, Optymista, Pracoholik, Perfekcjonista, itp. (Miewasz czasami uczucie, że część Ciebie chce iść na przykład do kina, ale inna część woli leżeć na kanapie?)

Niektóre z tych pod-osobowości to  zranione części, które dźwigają trudne i bolesne emocje, takie jak gniew i wstyd , oraz pod-osobowości, które próbują kontrolować i chronić osobę przed bólem tych zranionych.

Pod-osobowości często pozostają w konflikcie ze sobą i nie mają kontaktu z głęboką rdzenną Jaźnią, czyli pewną siebie, współczującą, całą osobą, która jest w środku każdego z nas.

IFS koncentruje się na leczeniu ran z przeszłości oraz przywracaniu równowagi psychicznej i harmonii poprzez współpracę pomiędzy pod-osobowościami pod kierownictwem Jaźni. Polega to na wewnętrznym dialogu z pod-osobowościami, które są przyczyną przytłaczających myśli, uczuć i destrukcyjnych zachowań.

Dzięki temu, że nawiązujesz z nimi relacje, możesz uwolnić je od traum z przeszłości, emocjonalnego bólu i poczucia niezasługiwania. Rozwiązujesz dzięki temu konflikty wewnętrzne, które są przyczyną Twoich obecnych odczuć i zachowań.

Dlatego IFS jest metodą, która w porównaniu do innych terapii oferuje bardzo konkretne i praktyczne metody radzenia sobie z wewnętrznymi problemami. Co za tym idzie, uzyskanie poprawy jest stosunkowo szybkie.

Moi klienci odzyskują siebie

Doświadczają ulgi, o której długo marzyli. Przestają się męczyć sami ze sobą oraz sabotować swoje życie i związki. Uczą się praktycznych metod radzenia sobie z trudnymi uczuciami i sytuacjami kiedy się pojawiają. 

I w końcu zaczynają realizować siebie.

Rekomendacje

Rozwiń by przeczytać więcej
Skontaktowałam się z Eweliną Brzostowską w sprawie terapii w momencie, w którym poczułam, że jestem w życiowym dołku, z którego już sama nie potrafiłam się wydostać. Miałam wrażenie ze pogrążałam się coraz bardziej. Kontakt z Eweliną okazał się bardzo łatwy i już po paru dniach umówiłyśmy się na konsultację. Zaraz po pierwszym spotkaniu odniosłam wrażenie że Ewelina bardzo chce mi pomóc i wierzy że już po kilku sesjach mogę poczuć się lepiej. Sesje przebiegały bardzo sprawnie. Ewelina prowadziła je w taki sposób, że dokładnie wiedziałam w jaki sposób spotkać się z uczuciami, które utrudniały mi normalne funkcjonowanie w codziennym życiu. Potrafiłam się z nimi dosłownie spotkać i dokładnie się im przyjrzeć. Niesamowitym doświadczeniem każdej sesji była umiejętność spojrzenia z miłością i życzliwością na wcześniej znienawidzone przeze mnie części mnie. Sesje z Eweliną bardzo mnie uspokajały. Za każdym razem czułam, jak lekko mi się oddycha. Z ogromna pomocą Eweliny nauczyłam się troszczyć o moje wewnętrzne dziecko. Nauczyłam się, że mogę sama dać sobie zrozumienie i akceptację bez ciężkiego oceniania siebie. Metody, których nauczyła mnie Ewelina, zaczęły na co dzień pomagać mi w sytuacjach, kiedy uciążliwe myśli znów próbowały opanować moją głowę. Nauczyłam się, że poprzez zrozumienie tych myśli i ich akceptację, one dopuszczone do głosu, nie są już tak obezwładniające. Z czasem zaczęłam częściej odczuwać w sobie wewnętrzny spokój. Uporczywe myśli nie powracały już z taką siłą i częstotliwością jak kiedyś. Czuły się zauważone i zrozumiane, tak jak ja czułam się ważna na każdej sesji z Eweliną.
Monika S. 

Rozpoczynając terapię z Panią Eweliną Brzostowską miałam wiele obaw, spotkania odbywały się online, co wydawało mi się utrudnieniem w otwarciu się. Jednak bardzo szybko ta forma przestała mi przeszkadzać i nawiązała się bardzo ciepła, ufna relacja. Pani Ewelina jest kompetentną osobą, która dzięki swojej cierpliwości, ale i również zaangażowaniu wytwarza atmosferę wspierającą podczas sesji. Miałam również obawy przed okazaniem swojej wrażliwości i emocji, obawy przed byciem osądzaną. Jako że należę do osób, które boją się okazywać zaangażowanie emocjonalne w kontaktach z obcymi ludźmi, musiało minąć trochę czasu abym zaufała całemu procesowi IFS.
Jednak z czasem, moje życie zaczęło się układać w wymarzonym przeze mnie kierunku, zaczęłam również o wiele lepiej rozpoznawać moment, w którym emocje biorą górę i nauczyłam się je akceptować, czuć i odpuszczać. Dodatkowym pozytywnym efektem jest to, że zachowania innych ludzi już nie mają na mnie takiego wpływu jak kiedyś, potrafię rozpoznać to, za co ja jestem odpowiedzialna * np. moje myśli czy emocje, a to czym nie powinnam się przejmować, tak jak cudze postawy lub opinie na mój temat. Dzięki temu czuję się swobodnie i jestem bardziej zrelaksowana. Jest to dla mnie naprawdę transformacyjna metoda, która sprawia, że różne zdarzenia w życiu nie mają już na mnie tak negatywnego wpływu. Podczas sesji IFS poznałam wiele swoich części, wspomnień czy przekonań, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Dzięki temu o wiele lepiej rozumiem swoje reakcje na trudne emocje lub zdarzenia i potrafię w sposób wspierający samą siebie, pokierować nimi, tak aby nie sprawiały więcej kłopotów czy bólu.
Polecam IFS osobom, które chcą poznać źródła własnych problemów lub nie mogą się odnaleźć w swoim wewnętrznym świecie lub relacjach z innymi. To piękny proces, prowadzący do tego abyśmy sami ze sobą się zaprzyjaźnili i wspierali siebie w swoich dążeniach, kibicując swoim działaniom i spełnianiu marzeń.
Renata Giergielewicz

O metodzie IFS dowiedziałam się dopiero na początku tego roku.
E-book Eweliny Brzostowskiej to świetne wprowadzenie do IFS, oraz dobrze opracowany przewodnik po mapie bólu i związanych z nim emocjami . Ponad 10 lat temu zaczęłam prace nad swoim bólem ( grupa wsparcia DDA, terapia grupowa i kilka lat terapii indywidualnej ). Pomimo tylu lat pracy nad sobą, teraz dopiero mam poczucie sprawczości by zmienić swój sposób myślenia , znaleźć balans i oparcie wewnątrz siebie. Od ponad 4 miesięcy mam przyjemność pracować z Eweliną indywidualnie . Przeczytanie e-Booka, jak i również metodę IFS polecam każdemu, niezależnie od tego na jakim etapie podróży w głąb siebie jest.
Urszula Gardaś

IFS jest stosowane w leczeniu osób, par i rodzin

Jest to oparte na dowodach podejście, które okazało się skuteczne w leczeniu różnych stanów i ich objawów:

NISKIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

CHOROBA DWUBIEGUNOWA

DEPRESJA

ZABURZENIA OSOBOWOŚCI

CHRONICZNY STRES

UZALEŻNIENIA

NERWICA

KOMPULSJE

WSTYD I POCZUCIE WINY

ZESPÓŁ STRESU POURAZOWEGO

PROBLEMY W ZWIĄZKACH

ANOREKSJA

KRYZYSY ŻYCIOWE

TRAUMA

ŻAŁOBA PO STRACIE

BULIMIA

Zapisz się na sesję indywidualną

Zanim wykupisz sesję napisz do mnie z pytaniem o wolne terminy. Czasami trzeba poczekać od kilku tygodni do kilku miesięcy na wolny termin. Dotyczy to stałej współpracy.

Sesja indywidualna  – stacjonarnie w Poznaniu, online – skype lub zoom – 50 minut

Koszt sesji indywidualnej wynosi 200 zł.

WSPÓŁPRACA ONLINE

Terapia ze mną sprawdza się bardzo dobrze w przypadku współpracy przez internet. Efekty takich sesji nie różnią się od pracy jeden na jeden. Dlatego efektywnie współpracuję z Polakami z całego świata przy użyciu Skype lub Zoom.

W przypadku pytań proszę o

>>>kontakt na tej stronie<<<