Moje wartości

Marzę o tym, aby świat stał się lepszym miejscem. Marzę o świecie, w którym ludzie są dla siebie wzajemnie życzliwi, szczerzy i wspierający. Marzę o świecie, w którym człowiek świadomie nie krzywdzi drugiego. Marzę o świecie, w którym panuje harmonia, w którym ludzie troszczą się o słabsze od siebie istoty. Marzę o świecie, w którym ludzie odczuwają spokój wewnętrzny, odczuwają głęboki sens życia i kierują się swoimi najgłębszymi wartościami. Marzę o świecie, w którym ludzie potrafią się ze sobą porozumieć. Marzę o świecie, w którym ludzie mniej cierpią. Poprzez własne życie i pracę z ludźmi dokładam cegiełkę, aby budować świat, o którym marzę…

Moja misja

Sprawia mi ogromną satysfakcję kiedy mogę innym towarzyszyć w drodze do lepszego i szczęśliwego życia. Czuję ogromną wdzięczność, kiedy moi klienci darzą mnie zaufaniem i zapraszają do swojego życia, dzielą się smutkami i radościami, a także wątpliwościami i sukcesami. Wierzę że z odpowiednim wparciem można osiągnąć w życiu więcej, niż samemu.

Jeśli chcesz dokonać realnych zmian na lepsze w swoim życiu to zapraszam do współpracy ze mną. Razem możemy więcej!

O pracy ze mną

Renata Giergielewicz

Rozpoczynając terapię z Panią Eweliną Brzostowską miałam wiele obaw, spotkania odbywały się online, co wydawało mi się utrudnieniem w otwarciu się. Jednak bardzo szybko ta forma przestała mi przeszkadzać i nawiązała się bardzo ciepła, ufna relacja. Pani Ewelina jest kompetentną osobą, która dzięki swojej cierpliwości, ale i również zaangażowaniu wytwarza atmosferę wspierającą podczas sesji. Miałam również obawy przed okazaniem swojej wrażliwości i emocji, obawy przed byciem osądzaną. Jako że należę do osób, które boją się okazywać zaangażowanie emocjonalne w kontaktach z obcymi ludźmi, musiało minąć trochę czasu abym zaufała całemu procesowi IFS.
Jednak z czasem, moje życie zaczęło się układać w wymarzonym przeze mnie kierunku, zaczęłam również o wiele lepiej rozpoznawać moment, w którym emocje biorą górę i nauczyłam się je akceptować, czuć i odpuszczać. Jest to dla mnie naprawdę transformacyjna metoda, która sprawia, że różne zdarzenia w życiu nie mają już na mnie tak negatywnego wpływu. Podczas sesji IFS poznałam wiele swoich części, wspomnień czy przekonań, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Dzięki temu o wiele lepiej rozumiem swoje reakcje na trudne emocje lub zdarzenia i potrafię w sposób wspierający samą siebie, pokierować nimi, tak aby nie sprawiały więcej kłopotów czy bólu. Polecam IFS osobom, które chcą poznać źródła własnych problemów lub nie mogą się odnaleźć w swoim wewnętrznym świecie lub relacjach z innymi. To piękny proces, prowadzący do tego abyśmy sami ze sobą się zaprzyjaźnili i wspierali siebie w swoich dążeniach, kibicując swoim działaniom i spełnianiu marzeń.

Arkadiusz Mazurkiewicz

Z wielką uważnością przeczytałem e-book Eweliny Brzostkowskiej. Ta uważność jest kluczowa w moim procesie zdrowienia. Mam wrażenie, że zawarty w nim jest cały cel i sens mojej już kilkuletniej terapii. Łagodność z jaką pisze Ewelina sprawia, że czuję się bezpiecznie, wręcz utulony i bez żadnych mechanizmów obronnych mogę chłonąć jej słowa, które trafiają w punkt, rozbrajają mnie i dzięki temu daje sobie przyzwolenie na czucie tego co trudne. Gdy dotrę do źródła, czyli tych bolesnych emocji to dopiero wtedy mogę się zrozumieć, zaakceptować, pokochać. Pogodzić z tym czego nie mogę zmienić. Odważyć na to co mogę zmienić i mądrze rozeznać co w ogóle można z tym zrobić. Uważność wobec siebie samego i pomoc drugiej osoby takiej jak psycholog / terapeuta jest moim zdaniem niezbędna w procesie poznawania siebie. „Żyć w zgodzie ze sobą” czyli sobą być to droga, którą wyznacza ten e - book. Dziękuję.

Moja edukacja

  • Magister Fizjoterapii – Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
  • Magister Psychologii (specjalizacja coaching) – SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
  • Trener Komunikacji opartej na Empatii (NVC) – I etap Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii – Małgorzata Toeplitz-Winiewska, Lucyna Wieczorek
  • Certyfikowany mediator wg „Porozumienia bez Przemocy” – Anna Mills, Newt Bailey, Tomasz Bagiński

Internal Family Systems (level 1) – Osnat Arbel, Richard Schwartz

Intensywny Kurs ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania) – Lidia Budziszewska

Wykorzystanie Terapii Akceptacji i Zaangażowania w depresji – Jacqueline A-Tjak

Terapia Akceptacji i Zaangażowania w lęku i depresji – Russ Hariss

Wprowadzenie do praktyki Współczucia – Julia E. Wahl

Wprowadzenie do Terapii Dialektyczno-Behawioralnej

Wprowadzenie do Systemu Wewnętrznej Rodziny Richarda Schwarza – Agnieszka Pietlicka, Michał Pasterski

Life coaching – jak pomóc innym żyć pełnią życia – Mikołaj Koterski, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

Coaching oparty na potrzebach – Pernille Plantener