O mnie

Moja historia
Moje wartości
Moja edukacja
Moje usługi
Moja historia 01

Moja historia

Nazywam się Ewelina Brzostowska. Jestem psychologiem o specjalizacji coachingowej, mediatorem „Porozumienia bez Przemocy” (NVC) i fizjoterapeutą. Zaraz po szkole średniej chciałam studiować psychologię, ale rodzina i inni wybili mi to z głowy. Posłuchałam się tych, co wiedzą więcej i lepiej niż ja i poszłam na przyszłościowy kierunek, za jaki wówczas była uważana fizjoterapia.

Czytaj więcej

Moje wartości 02

Moje wartości

Marzę o tym, aby świat stał się lepszym miejscem. Marzę o świecie, w którym ludzie są dla siebie wzajemnie życzliwi, szczerzy i wspierający. Marzę o świecie, w którym człowiek świadomie nie krzywdzi drugiego. Marzę o świecie, w którym panuje harmonia, w którym ludzie troszczą się o słabsze od siebie istoty. Marzę o świecie, w którym ludzie odczuwają spokój wewnętrzny, odczuwają głęboki sens życia i kierują się swoimi najgłębszymi wartościami. Marzę o świecie, w którym ludzie potrafią się ze sobą porozumieć. Marzę o świecie, w którym ludzie mniej cierpią. Poprzez własne życie i pracę z ludźmi dokładam cegiełkę, aby budować świat, o którym marzę…

Moja edukacja 03

Moja edukacja

– Magister Fizjoterapii – Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
– Magister Psychologii (specjalizacja coaching) – SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
– Trener Komunikacji opartej na Empatii (NVC) – I etap Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii – Małgorzata Toeplitz-Winiewska, Lucyna Wieczorek
– Certyfikowany mediator wg „Porozumienia bez Przemocy” – Anna Mills, Newt Bailey, Tomasz Bagiński

Czytaj więcej

Moje usługi

Pomoc psychologiczna

Masz poczucie, że pogubiłeś się w życiu lub utknąłeś w martwym punkcie? Każdemu się to może zdarzyć. Nie czekaj! Zwróć się po profesjonalną pomoc psychologiczną. Czasami rozwiązanie Twoich problemów jest bliżej niż myślisz.

Coaching

Masz ambitne plany lub cele do zrealizowania? Wspaniale! Pomogę Ci zbudować konkretny plan działania, a także pokonać przeszkody na drodze do jego realizacji.

Mediacje

Nie możesz porozumieć się z drugą osobą? Jeśli tak to mediacje mogą okazać się dobrym rozwiązaniem. Przy wsparciu bezstronnego mediatora szanse na osiągnięcie porozumienia znacznie rosną.

Szkolenia, warsztaty

Pragniesz rozwinąć nowe umiejętności? W grupie jest łatwiej. Możesz w czasie rzeczywistym wraz z innymi ludźmi nabywać praktyczne kompetencje, dzięki którym poprawisz swoje życie i związki z ludźmi.

E-booki, książki

Lubisz zdobywać wiedzę i stale się rozwijać? Super! Ja także! Z tego powodu dzielę się z Tobą wiedzą, która pomogła mi i moim klientom budować lepsze życie i relacje z innymi.

Kursy on-line

Cenisz sobie prywatność i komfort? To dobrze się składa. Przygotowałam dla Ciebie pigułkę wiedzy i umiejętności, które pomogę Ci wdrożyć w życie. Dzięki wdrożeniu krok po krok nowych umiejętności w życie zmiany przyjdą szybciej niż się spodziewasz.

Moi klienci o mnie

2 lata temu miałam przyjemność korzystać z pomocy Pani Eweliny Brzostowskiej. Poznałam ją jako osobę kompetentną i bardzo zaangażowaną w to co robi. Sympatyczną, otwartą i łatwo nawiązująca kontakt z rozmówcą, a przy tym konkretną i trzymajaca sie planu. Pani Ewelina potrafi bardzo uważnie słuchać i wychwycić te najważniejsze treści. Jej spokój i bardzo konkretne pytania pomogły mi zobaczyć moja sytuacje z innej perspektywy i nabrać dystansu do problemów. Pani Ewelina jest osoba empatyczna i nie narzuca swojego zdania. Nie wywiera presji. Wskazuje możliwe kierunki, ale wybór pozostawia klientowi.

Agnieszka Sikora
Plastyk, artysta


Na warsztaty z nvc zgłosiliśmy się do Eweliny gdy nasza córka miała ok. 3 lat. Wcześniej nie tolerowaliśmy pewnych zachowań córki, były kary, nerwy, krzyki. Na zajęciach z Eweliną zrozumieliśmy, że dziecko ma prawo do negatywnych emocji, że można pomóc mu je nazwać, można okazać zrozumienie dla dziecięcej frustracji czy smutku. Jesteśmy wdzięczni Ewelinie za przybliżenie nam tematyki związanej z nvc. Bardzo poprawiły się u nas relacje nie tylko rodzic-dziecko, ale też mąż-żona 🙂. Nie można powiedzieć, że nie podnosimy już głosu, jednak dzieje się to o wiele rzadziej, natomiast często udaje nam się osiągać fajne porozumienie z córkami, gdyż potrafimy przyznać im prawo do gorszego dnia, a także staramy się informować je o naszych uczuciach związanych z ich postępowaniem, nie krytykujemy małego człowieka, lecz jego zachowanie. Próbujemy jak najrzadziej zaczynać zdania od słowa „nie”, raczej zwracamy się do dzieci opisowo, że nie lubimy gdy coś robią, że jest nam przykro w danej sytuacji. Nadal uczymy się nazywać swoje własne emocje i świadomie je przeżywać. Zauważyliśmy, że wszystkie te elementy bardzo pozytywnie wpłynęły na funkcjonowanie naszej rodziny, bardziej się szanujemy, zwracamy się do siebie z większym spokojem, nie obrażamy się, nie boimy się poprosić o coś, ale też wyrazić swoje niezadowolenie. Wszyscy staliśmy się sobie bliżsi, runął mur rodzic-dziecko, budujemy wspólną przestrzeń. Dzięki Ewelino 🙂

Paulina Kucz-Stieler
Dietetyk