Sesja Partnerska

JESTEŚCIE W ZWIĄZKU, KOCHACIE SIĘ, ALE NA CO DZIEŃ TEN ZWIĄZEK TO TYLKO OKRUCHY TEGO, CO MOGŁOBY BYĆ?
Czas to zmienić.

Może jedno z was jest chorobliwie zazdrosne o partnera i nie potrafi odpuścić.

Może odczuwacie silnie niezgodność charakterów – np: jedno jest otwarte, drugie wręcz odwrotnie, albo jedno wybuchowe, a drugie oaza spokoju i przez to ciężko wam się porozumieć.

Może potrzebujecie przepracować przeszłość – czy to wspólną jak zdrada, czy trauma po stracie, a może każde z osobna dźwiga jakiś bagaż doświadczeń, który nie pozwala na cieszenie się w pełni nowym związkiem.

A może to coś jeszcze innego…

Dlaczego próbujecie sami, ale nie wychodzi?

Jeśli macie bolesne doświadczenia z tego, lub poprzednich związków – rany emocjonalne, które powstały mogą nie być uleczone i sączyć się powoli, zatruwając obecną sytuację.

Pogubienie się w życiu, albo trudna przeszłość jednego partnera (lub obojga) również może wpływać mocno na związek i nie sposób poradzić sobie samemu, ani nawet razem.

Czasami nawet mimo szczerej chęci zmiany, mimo obecnej miłości, rozmów i ustaleń, jakieś stare schematy zawsze po cichu wracają i burzą to, co razem budujecie.

Brakuje porozumienia i zaufania a przez to brakuje wam spełnienia.

To co robić?

Trzeba dotrzeć do sedna problemu, pogrzebanego pod warstwą burzliwych emocji i zachowań, które obecnie wami rządzą. Każdym z osobna oraz wami razem.

Tylko w ten sposób można zacząć zmieniać swoją sytuację indywidualnie jak i w związku. Uwolnić się od starych ran i schematów oraz zbudować bezpieczny, znaczący związek od nowa.

Związek, który przyniesie satysfakcję jak i głębokie emocjonalne połączenie z drugim człowiekiem.Związek dla którego przeszłość będzie stanowić solidny fundament, a nie przeszkodę nie do pokonania.

Zapraszam na sesję dla par

Odbudujcie swój związek

Niech daje siłę i oparcie zamiast stanowić kolejne wyzwanie

Co możecie osiągnąć?

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA

Czy chcecie z większa swobodą i zaufaniem rozwijać swoją relację?

INTYMNOŚĆ

​Pragniecie silnego i satysfakcjonującego połączenia emocjonalnego między wami?

NOWE, LEPSZE REAKCJE

Czy potrzebujecie nowych, konstruktywnych sposobów reakcji na stare i znane wyzwania, które niesie za sobą związek?

POCZUCIE WARTOŚCI I ZASŁUGIWANIA

Czy pragniecie czuć się bardziej pewni siebie podczas rozpoznawania i mówienia partnerowi o tym, czego potrzebujecie?

GŁĘBOKA ULGA

Czy chcecie w końcu odetchnąć w związku jak i w życiu? Poczuć ciepło i bezpieczeństwo powrotu do relacji, która będzie wam dawać siłę na inne wyzwania w życiu? (Zamiast sama być największym wyzwaniem i źródłem frustracji albo smutku)

Cześć, jestem Ewelina.

Jestem psychologiem i praktykiem metody Internal Family Systems.

Pomagam osobom, którym złe doświadczenia z przeszłości utrudniają funkcjonowanie tu i teraz.

Skupiam się na praktycznych metodach radzenia sobie z problemami, żeby ruszyć dalej, zamiast na nieskończonej analizie przeszłości.

Poprzez pracę na poziomie ciała i umysłu pomogę Ci uwolnić się od trudnej przeszłości, przytłaczających uczuć jak również dysfunkcyjnych zachowań. Dzięki temu odzyskasz siebie, odnajdziesz szczęście i sens życia oraz zbudujesz wartościowe relacje.

IFS - Internal Family Systems

(Lub SWR - System Wewnętrznej Rodziny)

Jest to rodzaj terapii opartej na założeniu, że nasza osobowość składa się z wielu, różnych pod-osobowości, np: Wewnętrzne Dziecko, Leń, Optymista, Pracoholik, Perfekcjonista, itp. (Miewasz czasami uczucie, że część Ciebie chce iść na przykład do kina, ale inna część woli leżeć na kanapie?)

Niektóre z tych pod-osobowości to  zranione części, które dźwigają trudne i bolesne emocje, takie jak gniew i wstyd , oraz pod-osobowości, które próbują kontrolować i chronić osobę przed bólem tych zranionych.

Pod-osobowości często pozostają w konflikcie ze sobą i nie mają kontaktu z głęboką rdzenną Jaźnią, czyli pewną siebie, współczującą, całą osobą, która jest w środku każdego z nas.

IFS koncentruje się na leczeniu ran z przeszłości oraz przywracaniu równowagi psychicznej i harmonii poprzez współpracę pomiędzy pod-osobowościami pod kierownictwem Jaźni. Polega to na wewnętrznym dialogu z pod-osobowościami, które są przyczyną przytłaczających myśli, uczuć i destrukcyjnych zachowań.

Dzięki temu, że nawiązujesz z nimi relacje, możesz uwolnić je od traum z przeszłości, emocjonalnego bólu i poczucia niezasługiwania. Rozwiązujesz dzięki temu konflikty wewnętrzne, które są przyczyną Twoich obecnych odczuć i zachowań.

Dlatego IFS jest metodą, która w porównaniu do innych terapii oferuje bardzo konkretne i praktyczne metody radzenia sobie z wewnętrznymi problemami. Co za tym idzie, uzyskanie poprawy jest stosunkowo szybkie.

Czym praca w systemie IFS różni się od innych terapii i psychoterapii dla par?

IFS jest skupione nie na szukaniu i nazywaniu przyczyn, lecz na pracy z wami w celu usunięcia przeszkód w rozwijaniu satysfakcjonującego związku.

To jak różnica między stwierdzeniem: “Ciężko Ci zaufać partnerowi, ponieważ Twoi opiekunowie w dzieciństwie byli nieprzewidywalni”, z którym nic tak naprawdę nie możesz zrobić…

a aktywną współpracą z Tobą w celu odnalezienia i poznania części Ciebie, która jest nieufna. Nawiązania z nią współpracy, opatrzenia jej ran i dzięki temu dotarcia do Twoich naturalnych umiejętności budowania związku.

Każdy człowiek ma w sobie niezbędne pokłady otwartości, spontaniczności, delikatności, kreatywności i umiejętności doceniania, które potrzebne są w związku. Czasami po prostu trzeba pomocy, by do nich dotrzeć, ponieważ z jakiegoś powodu są strzeżone przez naszych wewnętrznych strażników.

 

Bez oceniania.

Z założenia w systemie IFS nie ocenia się żadnych zachowań jako lepsze lub gorsze.  Praktyk IFS rozumie, że wszystkie silne reakcje emocjonalne, niezależnie od tego jakim zachowaniem się przejawiają (np. czy agresją, czy wycofaniem) są po prostu oznaką, że nasz wewnętrzny system pod-osobowości broni nas przed czymś i na tym się skupia. Sesja nie polega więc na szukaniu winnego zaistniałej sytuacji, ale na pozytywnym rozbrojeniu jej i pokojowym dotarciu do waszych wewnętrznych kompetencji, dzięki którym stworzycie najodpowiedniejszy plan dla Waszego związku.

Moi klienci odzyskują siebie samych i siebie nawzajem

Doświadczają ulgi, o której długo marzyli. Przestają się męczyć w związku i przestają go sabotować. Uczą się praktycznych metod radzenia sobie z trudnymi uczuciami i sytuacjami kiedy się pojawiają. I w końcu zaczynają budować silne, satysfakcjonujące relacje.

Zapisz się na sesję partnerską

Wystarczy dokonać płatności za sesję w moim sklepie, po zaksięgowaniu płatności wyślę Wam link do kalendarza, z którym umówicie się na spotkanie w dogodnym dla Was terminie.

Sesja partnerska  – stacjonarnie w Poznaniu, online – skype lub zoom

WSPÓŁPRACA ONLINE

Terapia IFS sprawdza się bardzo dobrze w przypadku współpracy przez internet. Efekty takich sesji nie różnią się od pracy jeden na jeden. Dlatego efektywnie współpracuję z Polakami z całego świata przy użyciu Skype.

W przypadku pytań proszę o

>>>kontakt na tej stronie<<<