Nazywam się Ewelina Brzostowska.

Jestem psychologiem, praktykiem IFS, psychoterapeutą w trakcie szkolenia, mediatorem „Porozumienia bez Przemocy” (NVC) i fizjoterapeutą.

Zaraz po szkole średniej chciałam studiować psychologię, ale rodzina i inni wybili mi to z głowy. Posłuchałam się tych, co wiedzą więcej i lepiej niż ja i poszłam na przyszłościowy kierunek, za jaki wówczas była uważana fizjoterapia. Dużo się nauczyłam na studiach, ale nie dały mi one spełnienia. Po studiach rzuciłam się w wir warsztatów i szkoleń z rozwoju osobistego, na których poznałam wielu wspaniałych ludzi, a przede wszystkim siebie. Tuż przed 30-tką z dwójką małych dzieci i z trzecim w ciąży postanowiłam zrealizować moje marzenie – rozpoczęłam studia magisterskie z psychologii. Była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Przekonałam się, że warto iść za głosem serca i słuchać siebie, a nie innych.

Psychologia jest moją największą pasją. Mam niegasnący głód wiedzy. Uwielbiam czytać książki, a także brać udział w szkoleniach i warsztatach psychologicznych oraz rozwoju osobistego. Wierzę, że wiedza ta, często wypracowana latami przez zdeterminowanych naukowców, właściwie wykorzystana może min. poprawić jakość naszego życia, pomóc zmieniać się na lepsze, osiągać osobiste cele i budować głębsze relacje z innymi.

Od tamtego czasu dokonało się wiele zmian w moim życiu. Przede wszystkim poznałam lepiej samą siebie – moje wartości, talenty i osobowość. Nauczyłam się wychodzić ze strefy komfortu. Stale się rozwijam, zmieniam moje życie na lepsze oraz buduję bardziej wartościowe relacje z innymi.

Z wielkim entuzjazmem wspieram innych w budowaniu wartościowego życia, które ma głębszy sens. Pomagam uporać się z przeszłością, aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje chwila obecna. Chciałabym, aby ludzie mogli żyć w pełni w zgodzie ze sobą, a tym samym ofiarować światu najlepszą i niepowtarzalną wersję siebie.

Moje podejście w pracy z ludźmi jest wielopłaszczyznowe. Pod tym pojęciem rozumiem dbanie zarówno o ciało (zdrowie, ruch, właściwe odżywianie) jak i stan psychiczny (nastrój, myśli, relacje z innymi, duchowość). Wierzę, że dbając o wszystkie te aspekty nasze życie staje się pełniejsze. Sama staram się żyć świadomie i dążę do harmonii na tych płaszczyznach.

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i mamą trójki szkrabów. Uwielbiam podróże i nurkowanie oraz tajską kuchnię. W wolnej chwili gram w tenisa i ćwiczę pilates.