[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”https://ewelinabrzostowska.com/wp-content/uploads/2017/11/JohnHannah12-3.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”center” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Każdy z nas ma takie momenty w życiu, kiedy czuje że utknął w miejscu. Wówczas nie wiemy co zrobić, ani w jakim kierunku powinniśmy pójść. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Jest to część życia. Możemy wówczas spojrzeć na własne problemy, czy trudności z szerszej perspektywy. Zastanowić się nad własnym życiem, a następnie podjąć właściwe działanie.

Nie zawsze jest to jednak proste. Czasami taki stan zawieszenia trwa zbyt długo… Mamy poczucie, że zabrnęliśmy w ślepy zaułek, z którego nie widać wyjścia… Nie wiemy co zrobić… Jaką decyzję podjąć…

Niestety z psychologicznego punktu widzenia taki stan jest dla nas najbardziej szkodliwy. Poczucie bezradności i beznadziejności jest jednym z najbardziej destrukcyjnych uczuć. Jeśli czujesz, że znajdujesz się właśnie w takim stanie to proszę poszukaj wsparcia.

Jeżeli masz problem lub trudność z którą nie wiesz co zrobić to zapraszam Cię do kontaktu ze mną. W pierwszej kolejności opisujesz swój problem, a ja udzielam Ci porady. Czasami zadam dodatkowe pytania, które pomogą mi lepiej zrozumieć Twoje położenie. Następnie w oparciu o profesjonalną wiedzę psychologiczną udzielę Ci porady. Czasami dodatkowo polecę Ci wartościową lekturę lub udostępnię własne materiały. A wszystko po to, aby jak najlepiej Cię wesprzeć!

Jeśli:

  • Masz jakiś problem, który nie daje Ci spokoju i chciałabyś usłyszeć opinię psychologa
  • Łatwiej jest Ci napisać o swoim problemie, niż opowiedzieć
  • Masz dylemat i potrzebujesz, aby ktoś obiektywnie się do niego odniósł
  • Masz wątpliwości, czy ze swoim problemem powinieneś/powinnaś zgłosić się do psychologa

To skorzystaj z porady psychologicznej w formie telefonicznej lub online.

Wystraszy, że opiszesz swój problem oraz wykonasz przelew na moje konto. W ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty otrzymasz ode mnie odpowiedź, ewentualnie umówimy się na telefon (w zależności od rodzaju usługi). Zadam kilka dodatkowych pytań i następnie w oparciu o Twoje odpowiedzi dostaniesz ode mnie wiadomość tekstową lub zadzwonię do Ciebie, aby udzielić Ci porady.

Opis usługi

Porada psychologiczna online to możliwość skorzystania z pomocy psychologa z każdego miejsca na świecie. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają potrzebę skontaktować się ze specjalistą, ale z różnych przyczyn nie zdecydowali się na wizytę stacjonarną.

Ze swojej strony zapewniam poufność (kodeks etyczny psychologa), profesjonalną wiedzę oraz zaangażowanie, by udzielić jak najlepszego wsparcia i pomocy, której potrzebujesz.

Usługa tylko dla osób pełnoletnich

Koszt usługi

  • Porada psychologiczna telefoniczna – 79 zł (rozmowa telefoniczna do 45 min)
  • Porada psychologiczna online – 49 zł (wiadomość tekstowa max do 3500 tyś znaków)

Jak mogę zamówić pomoc psychologiczną online?

  1. Napisz na kontakt@ewelinabrzostowska.com i opisz swój problem.
  2. Wykonaj przelew, podając w tytule swoje imię i email.
  3. Oczekuj wiadomości zwrotnej ode mnie w przeciągu 48 h od daty zaksięgowania przelewu (jeśli wybrałeś opcję tekstową) lub zaproponuję Ci dogodny termin rozmowy ( w przypadku usługi w formie telefonicznej).

Dane do przelewu:

Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowska
ul. Marcelińska 98/26, 60-324 Poznań
Nr rachunku bankowego: 63 9072 0002 2016 1600 8214 0001

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]