[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5371″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]Większość problemów udaje się rozwiązać samodzielnie lub przy wsparciu najbliższych osób. Niestety zdarza się tak, że nasze własne zasoby zostają wyczerpane i nie potrafimy ruszyć z miejsca. W takich momentach warto poszukać profesjonalnego wsparcia.

Takim wsparciem może okazać się terapia psychologiczna lub coaching.

Opis usługi

Terapia psychologiczna to głęboka praca, której celem jest lepsze funkcjonowanie w codziennym życiu. Terapia pomaga lepiej zrozumieć własne zachowania i zachowania innych ludzi oraz ułatwić wzajemne porozumienie. Może pomóc zmienić niepożądane zachowania, nauczyć się nowych, korzystniejszych, aby móc wieść pełne i wartościowe życie. Często (ale nie zawsze) omawiamy fakty z przeszłości, aby lepiej zrozumieć podłoże teraźniejszych problemów, które mogą wymagać „zaleczenia” emocjonalnych ran z przeszłości.

Problemy z jakimi najczęściej pracuję to w ramach terapii psychologicznej to:

  • Zaburzenia nastroju – niepokój, depresja, lęki
  • Zachowania autodestrukcyjne (samouszkodzenia, uzależnienia, myśli samobójcze)
  • Problemy w bliskich relacjach (relacje partnerskie, z dziećmi, w życiu zawodowym)
  • Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)
  • Zaburzenia osobowości

Coaching to praca, podczas której koncentrujemy się na przyszłości, a więc na tym co chcesz osiągnąć. Skupimy się głównie na rozwiązaniach i tym co możesz zrobić, aby działać jeszcze efektywnie i skuteczniej. Coaching zawiera także trening umiejętności, które są niezbędne aby osiągać zamierzone cele, rozwijać się i robić postępy.

Obie usługi są tylko dla osób pełnoletnich (osoby niepełnoletnie wymagają zgody rodzica lub opiekuna).

Ze swojej strony zapewniam poufność (kodeks etyczny psychologa), profesjonalną wiedzę oraz zaangażowanie, by udzielić jak najlepszego wsparcia i pomocy, której potrzebujesz.

Jak przebiega współpraca ze mną?

Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacji mającej na celu poznanie klienta, ustalenie wstępnej diagnozy problemu oraz zaplanowanie strategii radzenia sobie z nim.  Przekazywane są również informacje o formie i zasadach spotkań terapeutycznych/coachingowych wraz z możliwym dalszym przebiegiem sesji.

Koszt usługi

  • Terapia psychologiczna lub coaching online (stacjonarnie w Poznaniu, skype lub telefon – 60 min) – 119 zł (godziny 9-16) lub 149 zł (godziny 16-21)

Jak mogę zamówić pomoc psychologiczną online?

  1. Napisz na kontakt@ewelinabrzostowska.comi opisz w kilku zdaniach swój problem.
  2. Wykonaj przelew, podając w tytule swoje imię i email.
  3. Oczekuj wiadomości zwrotnej ode mnie, w której zaproponuję Ci dogodny termin spotkania.

Dane do przelewu:

Żyć w zgodzie Ewelina Brzostowska
ul. Marcelińska 98/26, 60-324 Poznań
Nr rachunku bankowego: 63 9072 0002 2016 1600 8214 0001[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]